středa 1. prosince 2010

Národ modráků

Všimáte si lidí v metru, na ulici nebo v obchodech? A všímáte si do čeho se lidé u nás oblékají? Zastavte se občas a zkuste se rozhlédnout. Po pár pohledech prozřete - jsme národ modráků. Kdybych napsal, že každý 2. člověk má na sobě modré džíny - symbol 20. století (alespoň posledních šedesáti let), nebyl bych daleko od pravdy. Ale realita je bohužel ještě drsnější. Těch lidí je totiž mnohem více.

Copak se u nás neprodávají jiné kalhoty než ultra kůl moderní "džínsy"? Nebo jsou u nás lidé pořád poznamenaní dobou? Vždyť, když se podíváte k našim sousedům rázem se procento modráků na osobu rapidně sníží. Bohužel jsme asi ještě nedospěli ke změně a považujeme tyhle modré zázraky za něco luxusního. Nemluvě o té univerálnosti, že?
Vždyť v cizině nosí modráky dělníci místo "montérek"! Tak proč, když si jdeme pořídit něco nového, sáhneme po ověřených modrácích? Jsme prostě mimo!
K tomu vezmeme pár prestiží nebo u mladších tak oblíbené hnědé pohorky a celoroční výbava je doma! Prosím vás, přemýšlejte v obchodech a zkuste změnu. Ať se máme z čeho radovat. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Máte k tomu něco? Napište to...

Jsem i na Twitteru...

Co se tu také čte?