středa 2. března 2011

Projektové řízení, projektové plánování a snížení firemních nákladů

Tak bych asi v jednoduchosti shrnul o čem je aplikace na které téměř půl roku (když nepočítám analýzu, návrhy apod.) usilovně pracujeme. Pomalu se blíží spuštění první verze do ostrého provozu a proto nastal čas se o Projectialu více rozepsat a nastínit výhody a vlastnosti, díky kterým se naše aplikace stane pro vaší firmu, tým a projekty nepostradatelnou.

Pokud se zajímáte o projektové řízení, zajímají vás techniky vedení projektů, týmu či firmy nebo jen chcete uspořádat firemní procesy a zjistit kde jsou vaše slabiny, jistě jste zkusili nějakou z existujících time-managementových aplikací. Možná znáte Basecamp (nejznámější project-management aplikace od 37signals) Vsadím se, že pokud jste tuto "bezkonkurenční" aplikaci zkusili, zůstalo pouze u toho, ale teď už si ani nevzpomenete na své přihlašovací údaje. Je to sice skvělý systém, ale značně nepohodlný a nepřehledný. Je pravda, že to co umí, umí dobře, ale stačí to? Podobných úkolových a projektových aplikací je mnoho, každá má své pro a proti, ale valná většina nepřináší nic nového ani užitečného. My od prvních řádků analýzy myslíme jinak. A bude to zatraceně znát!

V čem bude Projectial odlišný? Bude to celkovým přístupem k projektům a firemním financím. Vedení i vyhodnocení projektů přinese projektovým manažerům a posléze firemnímu vedení dokonalý obrázek, kde a hlavně proč nastávají problémy. A právě to proč je nesmírně důležité. Žádná aplikace na projektové nebo úkolové plánování totiž tyto důvody a problémy neřeší. Projectial to umí! Až si na konci projektu zobrazíte výsledky, budete překvapeni kolik se toho o vaší firmě dozvíte. Další projekty pak už budou mnohem efektivnější...

Je docela zábava psát vám tu co Projectial umí a v čem budeme válcovat konkurenci. Psát tu, jak nastartujeme vaší firmu, tým a hlavně vás, když jsme vám zatím nic neukázali... Ale ona to fakt bude zábava... Sledujte náš firemní twitter účet @projectial a buďte u téhle vlny od začátku.

Projektové řízení, projektové plánování a snížení firemních nákladů jsou totiž základy úspěšné a zdravé firmy. Tak proč se trochu nesnažit?

3 komentáře:

 1. nutná registrace pro získání informací? - nemám zájem pokračovat

  OdpovědětSmazat
 2. Ono zatím není kam pokračovat. Na webu www.projectial.com je pouze možnost být informován o novinkách a případně být mezi prvními, kteří aplikaci vyzkouší.
  To je však možné pouze pokud se zapíšete do mailing listu. Pro zainteresované jistě zajímavá možnost jak být v obraze.
  Ostatní mohou novinky sledovat na twitteru @projectial nebo na blogu: http://blog.projectial.com

  OdpovědětSmazat
 3. děkuji za odpověď zvolím tedy Twitter

  OdpovědětSmazat

Máte k tomu něco? Napište to...

Jsem i na Twitteru...

Co se tu také čte?