sobota 8. října 2011

Přiznávám, jsem "uživatel Seznamu"...

S klidným srdcem přiznávám, že jsem uživatel Seznamu. Často jsou právě tito uživatelé v IT komunitě, ale i jinde, odsuzováni za svou pasivitu a neznalost. Zůstávají věrni Seznamu, a ten, tedy jeho homepage, je pro ně Internetem.
Dobrá, možná tedy nejsem právě "tím pravým" uživatelem Seznamu, ale přiznávám, že mám seznamáckou HP nastavenou jako domovskou stránku prohlížeče a používám i seznamácký email.
Nevím, možná je to zvykem, možná nostalgií (Seznam pro mě společne s Altavistou opravdu znamenal Internet ;)), ale ani teď nemám potřebu změny.

Několikrát jsem zkoušel změnu startovací stránky, ale nakonec jsem se vždy poslušně vrátil k Seznamu. Nenašel jsem totiž dostatečně spolehlivou agregační službu, která by mě přesvědčila. Na Seznamu mám agregovaný mainstream obsah z čech. Fotbal, Kulturu, Ekonomiku... a samozřejmě mail. Všechno ostatní mám v čtečce a na záložkách Firefoxu. Hledám na Googleu...

A proč to vlastně všechno píšu? Protože jsem, myslím, zdatný uživatel Internetu, webových služeb a hlavně "dělám do webu". Přesto všechno, používám Seznam a moje zobrazení se započítávají do seznamáckých statistik. Jsem tedy také ten "nepoužitelný" uživatel?

PS: Budu rád za zajímavé tipy na domovské stránky, které používáte... Třeba se inspiruji a konečně vkročím do nového tisíciletí ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Máte k tomu něco? Napište to...

Jsem i na Twitteru...

Co se tu také čte?