středa 18. ledna 2012

Odmítl jsem práci snů...

Už nějaký ten pátek dělám sám na sebe/sobě a vlastních projektech. V průběhu prosince jsem zahlédl pracovní nabídku ušitou mě na míru. Marketin Journal hledal redaktora a mě napadlo, že podobná pozice by mohla být přesně to, co by se mi líbilo a co by mě zase posunulo trochu dál od rutinní práce, kterou jsem poslední dobu dělal.

Sice se jednalo o pozici na plný úvazek, ale během několika pohovorů jsme se férově domluvili na částečném úvazku, kde bych zvládal i své věci. To, společně s náplní práce, která by vlastně spočívala v tom, že bych psal o tom co mě zajímá a co každé ráno čtu... (webový marketing, nové trendy a zajímavosti), mě přesvědčilo, že to je to pravé ořechové.

K tomu všemu jsme se shodli i na tom, kam by "nový" MJ měl směřovat. Prostě práce snů, kde bych byl placen za to, že část dne sedím v kavárně a zajímám se o to, co mě baví. (teď tam sice sedím, ale nikdo mě neplatí ;))

Začít jsem měl v pondělí... Osud mi, ale opět trochu zamíchal karty a já jsem s těžkým srdcem musel odmítnout. Věřím a doufám, že jsem udělal dobře a příležitosti, které se rýsují dokáži využít tak, že se budu moci kdykoliv s klidným svědomím ohlédnout zpět...

Tímto děkuji MJ a Focus Agency za super přístup a držím palce s dalším rozvojem a směřováním!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Máte k tomu něco? Napište to...

Jsem i na Twitteru...

Co se tu také čte?