středa 4. dubna 2012

Informuji.cz přebírá konkurenční portál Nepropásni.cz

Před šesti lety jsem si zaregistroval doménu informuji.cz. V té době jsem ještě netušil co na ní poběží a kam za několik let budou směřovat mé kroky. To se začalo rýsovat asi před třemi lety, kdy jsem se na doméně rozhodl vybudovat kulturní rozcestník.

Každý večer, když jsem přišel z práce, jsem po večeři opět usedl k notebooku a snažil se alespoň něco málo udělat i na vlastním projektu. Začínali jsme s přítelkyní úplně od 0 a z prázdné stránky se nám během tří let podařilo vybudovat jeden z předních kulturních serverů.

Když jsme začínali, bylo mým pomyslným vrcholem to, aby Informuji.cz bylo jednou tak velké a známé jako Nepropasni.cz nebo Akce.cz. To se nám po třech letech, kdy jsme do Informuji.cz dávali spoustu času a energie, více než podařilo.
V současné době totiž server Nepropasni.cz přebíráme a stane se tak součástí Informuji.cz.

Jak jsme k tomu přišli?

V průběhu ledna mi dorazil zajímavý email z Mitonu, s myšlenkou na převzetí Nepropásni.cz. Vyměnili jsme si pár dalších emailů a domluvili se na společné schůzce. Na konci ledna jsme se vydali do Jablonce... Na rovinu musím říct, že to pro mě byla za poslední rok asi nejnabíjející schůzka a brainstorming. Férové jednání a podpora "kluků" z Mitonu byla příkladná! Jó, kdyby se takových našlo víc... (o tom, ale asi jindy)

Nepropásni.cz tedy nově patří do rodiny Informuji.cz a se současnými 30 000 návštěvníky doplní kulturní zpravodajství Informuji a posílí značku i povědomí na kulturní mapě ČR.
Celková návštěvnost tak spojením portálů vzrostla na 110 000 návštěv za měsíc. A tím končit nehodláme...

1 komentář:

  1. Gratuluju, tímhle v mých očích informuji.cz hodně stouplo - tím spíš, že vaším partnerem je Miton...

    OdpovědětVymazat

Máte k tomu něco? Napište to...

Jsem i na Twitteru...

Co se tu také čte?